Święto rodziny 2016

Dzień Rodziny na sportowo

13 maja przedszkolaki ze żłobka-przedszkola w Ławaryszkach zaprosiły swoich rodziców na występ przygotowany z okazji Święta Rodziny. Na święto przybył również starosta gminy Mark Piłat. Święto w tym roku spędziliśmy na świeżym powietrzu. Tańce, śpiewy, zabawy i oczywiście grillowane kiełbaski – tak wyglądało nasze święto pod hasłem ,,Dzień Rodziny na sportowo,,. Na ten dzień, wszystkie przedszkolaki zaprosiły do sportowych zmagań swoich najbliższych. Oj co tu się działo. Gwar, śmiech i radość słychać było w całym przedszkolu. Wszyscy doskonale się bawili pokonując trudy różnych konkurencji. Wspaniała, rodzinna atmosfera sportowych zmagań, uwieńczona została słodką nagrodą. By ten dzień rodzice na długo zapamiętali, dzieci samodzielnie wykonały dla nich upominki. Każde dziecko mogło wesoło spędzić czas wspólnie z rodzicami – a atrakcji nie brakowało. W miłej atmosferze i wśród śmiechu najmłodszych czas uroczystości szybko mijał. Impreza została uwieńczona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników. Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom oraz dzieciom za wspaniałą zabawę.

Įrašas paskelbtas temoje Neklasifikuota. Išsisaugokite pastovią nuorodą.